Družina a klub

V úvodu zábavného odpoledne si tatínci vyzkoušeli  jestli  uhádnou  výtvarné ztvárnění   své osobnosti, které jejich děti nakreslily. Pak už jen stačilo obejít všech 11 stanovišť a získat co nejvíce bodů. Byla to velká zkouška nejen síly v disciplíně Oty Zaremby, Velké Komenské, Jamajského bobu, Klikaře či  Železného Zekona, ale i  důvtipu u Silného mozku, Fukaru a Úklidu po mejdanu, nebo nezbytné  statečnosti  a zručnosti u Lávky smrti, Jo-jo dobblu, nebo také sebeovládání svého těla u zajímavé disciplíny A Přece se točí. Nejdůležitější však v každé disciplíně byla hlavně dobrá spolupráce a souhra tatínka s dítětem, kde se naplno projevila správná rodinná dravost, ale i hravost. Takže za krásného slunného počasí si 28 soutěžních párů možná sáhlo u některých disciplín na své pomyslné dno, nebo naopak někde nevyužili  ani třetinu svých kvalit, ale důležité bylo, že si všichni užili náramného odpoledne s príma občerstvením.  Po zásluze pak byli tatínci odměněni pamětní medaili ŽELEZNÉHO ZEKONA a všichni soutěžící hodnotnými cenami, které daroval nejen Klub rodičů ZŠaG, Benzina-Diasová, AMK-SVK Vítkov, ale samozřejmě i paní vychovatelky, které tuto akci také celou zorganizovaly a  měly velkou radost, že se celá akce vydařila a hlavně, že se všem zúčastněným móóóc líbila.