Družina a klub

V době od 21. 8. – 25. 8. 2017 se ve školní družině uskutečnila „Prázdninová družina pro budoucí prvňáčky“. Zúčastnilo se jí 25 dětí, které se během týdne seznámily s prostorami školy, školní družiny, školního hřiště a zásadami správného chování ve škole.

Týden jsme začali soutěžemi, při kterých se děti seznámily a našly si své kamarády. Chodily si hrát na Rákosníčkovo hřiště, malovaly, tvořily, hledaly poklad v parku a strávily jedno odpoledne na školním hřišti s vodním překvapením.

Krásně strávený týden si všichni užili a přejeme dětem pěkný zbytek prázdnin a hodně štěstí do nové etapy jejich života.

Vedoucí tábora Veronika Řehounková a vychovatelky ŠD Markéta Rusňáková, Pavla Malušková, Simona Přecechtělová