Družina a klub

Je již nepsanou tradicí, že se žáci naší školy podílí na Vánočních dílnách v Základní škole pro tělesně postižené žáky v Opavě. Ani letos tomu nebylo jinak a skupinka žáků vyrazila autobusem do Opavy, kde na ně již čekalo vedení školy, paní učitelky a především natěšení kamarádi. Ve vánočně připraveném gymnastickém sále si nejprve všichni zazpívali koledy, popřáli si hodně štěstí, zdraví a pohody a pak už se začalo tvořit. Žáci naší školy si pro děti připravili výrobu vánočních skřítků a stromečky z odličovacích tampónků. Tamním dětem se výroba opravdu líbila, což dokazovaly nekonečné fronty u našich stolečků. I my jsme dětem popřály spokojené a šťastné svátky a vydali jsme se s dobrým pocitem zpět domů.