Páteční odpoledne ve školním klubu se dne 9. února 2018 neslo v duchu „Rytířského klání“, kdy soutěžily sourozenecké dvojice.  Zdolat 9 nelehkých disciplín si přišlo bezmála 50 nadšených sourozenců. Při jejich plnění se ukázalo, jak jsou společně sehraní, jak si umí vzájemně pomoci, jak jsou dovední a jaké mají znalosti. Děti si ještě před soutěží mohly doma vyrobit vlastní rodinný erb, za nějž dostaly do startovací listiny body navíc. Nejúspěšnější sourozenecké dvojice byly odměněny cenami, které z velké části do soutěže věnoval Seven sport s.r.o., dále pan Hutník a paní Dittrichová. Tato akce pro „správné sourozence“ se povedla, děti byly spokojené a těší se na další soutěže, které pro ně brzy připravíme.

Blanka Sedlaříková a Jana Tvrdá