příspěvková organizace

V úterý 13. 3. 2018 si skupina 6 žáků naší školy za doprovodu p. vychovatelky Jany Frankové udělala menší výlet do Fulneku, kde se zúčastnili soutěže v Sudoku. Žáci byli úspěšnými řešiteli základního kola, které proběhlo v průběhu měsíce února ve školním klubu . V nabité konkurenci se Kristýně Sztefkové ze VII. B podařilo obsadit 3. místo, za což ji pochopitelně náleží obrovská gratulace. I ostatní žáci se v soutěži rozhodně neztratili, což je jasným důkazem, že má smysl účastnit se jí i nadále. Všem zúčastněným blahopřejeme a Sudoku zdar.

kategorie A

  1. místo: Adriana Orlíková (ZŠ a MŠ TGM FULNEK)
  2. místo: Veronika Mocová (ZŠ a MŠ TGM FULNEK)
  3. místo: Veronika Böhmová (ZŠ JAK FULNEK)

kategorie B

  1. místo: Anna Seligová (ZŠ a MŠ Komenského Bílovec)
  2. místo: David Kohut (ZŠ a MŠ Komenského Bílovec)
  3. místo: Kristýna Sztefková (ZŠ a G Vítkov)

kategorie C

  1. místo: Vendula Lindovská (ZŠ a MŠ Komenského Bílovec)
  2. místo: Kateřina Machalová (ZŠ a MŠ Komenského Bílovec)
  3. místo: Alena Beránková (ZŠ a MŠ TGM FULNEK)