příspěvková organizace

Ve  středu 7. 11. 2018 jsme uspořádali Lampiónový průvod, kterého se zúčastnilo téměř 80 účastníků. V tomto roce jsme se zaměřili na dopravu, bezpečnost chodce a již před samotným průvodem jsme si v družinách s dětmi zopakovali pravidla silničního provozu. Počkali jsme, až se setmí a vyrazili jsme z vestibulu školy na tajemnou cestu Vítkovem. Po cestě jsme si všímali dopravních značek a přechodů pro chodce za bedlivého dohledu strážníků Městské policie Vítkov. Světýlka nás dovedly do parku, kde měly děti za úkol hledat ztracené dopravní značky a správně je pojmenovat. Děti byly odměněny za hledání a správnou odpověď sladkostí a mohly tak pokračovat s rodiči, sourozenci i prarodiči v průvodu směrem zpět k naší škole.        

Markéta Rusňáková, Pavla Malušková Lukašíková