příspěvková organizace

V pátek 31. 5. 2019 jsme uspořádali ve školním klubu v rámci oslav Dne matek a Dne otců zábavné soutěžní odpoledne s názvem „Salón s. r. o.“.

Hned úvodem proběhly krátké, ale zajímavé přednášky. Tatínci si vyslechli z úst pana Immra zajímavé zážitky z veteránského klubu. Prohlédli si také krásnou motorku ČZ 250 – 455 rok výroby 1961.

Maminky čekaly vzácné chvilky klidu a hýčkání. Paní Kundrátová si pro ně přichystala návod, jak pečovat o své ruce, nohy a nehty. Vše si samozřejmě mohly ihned vyzkoušet.

Pak už následovalo samotné velké soutěžní klání. Na účastníky čekaly nelehké disciplíny. Museli si například řádně nalakovat nehty, v šicí dílně prokázat své dovednosti, u stanoviště s názvem „Sladký polibek“ předvést svou přesnost, nechybělo ani stanoviště zručnosti a rychlosti, své mozkové buňky si soutěžící potrápili v disciplínách „Mozkovna“ či „Kurňa, co to je“ aj.

Po řádném sečtení bodů už čekalo na soutěžící velké vyhlášení. I tentokrát se sešla celá řada krásných cen a tak nakonec byli obdarováni všichni. Velké dík za sponzorské dary patří firmě Seven sport s. r. o., panu Houšťavovi z Mojí lékárny a panu Žídkovi. Největším dárkem ovšem byl čas, který rodiny společně strávily. Stvrdily to společným objetím.

Blanka Sedlaříková, Jana Tvrdá, Veronika Řehounková, Jana Franková