příspěvková organizace

V rámci projektu „Marketing a propagace Slezské univerzity“ probíhala v době od 5. září do 30. listopadu 2017 na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné esejistická soutěž pro žáky středních škol. Zájemci měli možnost vybrat si některé z pěti vyhlášených témat z oblasti informatiky, cestovního ruchu, financí, marketingu a ekonomiky. O vítězích pak rozhodovala porota složená ze zástupců odborníků v dané oblasti.

Velmi nás potěšilo zjištění, že ze čtyř zaslaných esejí se na vítězných příčkách umístily hned tři práce žáků sexty.

Téma:   Je hypotéka správnou volbou k vlastnímu bydlení?

Alexandr Pisani               1. místo

Téma:   Jaká nás čeká budoucnost v nakupování?

Ivona Marie Repková    2. místo

Téma:   Umíte si představit svůj život bez internetu a mobilu?

Lucie Pšenicová              3. místo

 

Hodnotné ceny si žáci převzali osobně dne 23. ledna 2018 v Karviné.

Mgr. Andrea Mášová

 

Soutěž