příspěvková organizace

Dne 6. 4. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Prezentiáda v Ostravě, kde se spolu s námi připravovalo dalších devět týmů.

Chcete vyhrát? Nesmí chybět nápad a originalita, které jsou důležité při tvorbě. Bez nápadu ani nezačnete a bez originality pohoříte jako naši soupeři. Počáteční otázka, kterou bychom si měli před začátkem tvorby položit, je: „Co chci předat posluchačům?“ Ujasněte si, co chcete a následně budete dělat.

V prezentaci zaujměte klidně grafickou a ilustrovanou podobou. Lidé nestíhají číst a přitom vás poslouchat, proto volte minimum textu nebo v lepším případě žádný. Pokud máte všechno hotovo, teď záleží na projevu. Nikdo není zvědavý na stepujícího či koktavého přednášejícího. Stres dělá svoje, to ano, ale s důkladnou přípravou nic nezkazíte. Gestikulace, artikulace a oční kontakt jsou zásadní aspekty, které musíte využít.

Tým Lightbulb

Jan Kundrát, Alexandr PIsani, sexta

 

Kundrát 001 pisani 001