příspěvková organizace

Tým 6. G ve složení Jan Kundrát, Alexandr Pisani a Patrik Lamatschek se zapojil do 10. ročníku soutěže Spotřeba pro život, kterou vyhlašuje spotřebitelská organizace dTest pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky a poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olgy Sehnalové, MBA. Hlavním úkolem žáků bylo vytvořit vzorové číslo spotřebitelského časopisu pro mládež na téma Mobilní operátoři. Tým sexty prokázal své schopnosti obstát v džungli českého telekomunikačního trhu a znalosti svých práv a povinností vůči mobilním operátorům. Sestavil poutavý a graficky výborně provedený časopis, který v široké konkurenci 54 středních škol získal 1. místo. Žáci tak dostáli mottu soutěže: Kdo chce nakupovat bezpečné a kvalitní výrobky či služby, měl by být schopný si k nim informace najít, ověřit a využít. Hlavní výhrou je podzimní zájezd do sídla Evropského parlamentu v Bruselu nebo Štrasburku a roční předplatné časopisu dTest.

Výhercům gratulujeme.

Mgr. Milena Mačáková

 

AC16F186-F860-4D47-8122-F15CF60EABD8

 

1. číslo časopisu Lightbulb