příspěvková organizace

V pondělí 3. prosince jsme se vydali s 20 žáky do Prahy na Mistrovství světa ve florbalu. Vyjeli jsme z Vítkova vlakem v 7 hodin ráno a po přestupu v Suchdole nad Odrou jsme v Leo expresu pokračovali poklidnou cestou až do chvíle, kdy nám oznámili, že trolejové vedení je namrzlé a vlak nemůže pokračovat v jízdě. Zpoždění se prodloužilo až na 100 minut a my jsme věděli, že nestihneme začátek utkání Německo – Lotyšsko, na které jsme dostali vstupenky zdarma od Českého florbalu. Do O2 Arény jsme dorazili na začátku 2. třetiny a po důkladné osobní prohlídce u turniketů jsme sledovali s 4 200 diváky v bouřlivé atmosféře vyrovnaný zápas, který nakonec vyhráli Němci 5:4. Po něm jsme ještě stačili navštívit velké obchodní centrum u haly a pak už naše kroky směřovaly opět na vlakové nádraží Praha – Libeň. Cesta domů ubíhala už bez komplikací, a tak ve 20.15 si naše fanoušky ve Vítkově vyzvedli rodiče. Jsme rádi, že jsme prožili další sportovní zážitek a už teď se těšíme na další.

Mgr. Petr Molek, Mgr. Ivo Hasala