Ve dnech 20. až 23. 2. 2019 jsem ze zúčastnil programu Experience Cambridge, v rámci kterého jsem si spolu se sedmi dalšími studenty z Česka a Slovenska vyzkoušel studium na Cambridge University. Bydlel jsem se studentem třetího ročníku ekonomie, s nímž jsem chodil na vybrané přednášky. Volný čas jsme věnovali procházkám městem, prohlédli jsme si rovněž část unikátního komplexu 31 kolejí, já osobně jsem pobýval na Downing College. Program dále obsahoval setkání se slovenským ambasadorem a tradiční tříchodovou slavnostní večeři se členy Společnosti českých a slovenských studentů (CUCSS).

Celkově hodnotím projekt i univerzitu velmi pozitivně jak z hlediska lidí, tak atmosféry univerzitního města a odnáším si z něj spoustu inspirace.

Alexandr Pisani, septima