příspěvková organizace

Stejně jako vloni jsme pro letošní lyžařský kurz žáků sedmých tříd a sekundy zvolili Hotel Sněžník na Dolní Moravě. Po příjezdu jsme si šli prohlédnout lyžařský areál. I když v našich podmínkách zatím moc sněhové nadílky nenapadlo, sjezdovky byly zasněžené a nachystané pro výcvik našich nedočkavých žáků. Na sjezdovkách jsme strávili čtyři dny. Ve středu jedna  malá skupina vyrazila na stezku v oblacích a větší část kurzu šla vyzkoušet novou bobovou dráhu. Žáky neodradila ani velká zima. Myslím, že si všichni lyžařský kurz užili, někteří se naučili lyžovat a snowboardovat, ti, kteří to už uměli, se určitě zdokonalili. Nezbývá než účastníky lyžařského kurzu pochválit, protože nám dělali radost. Takže nic nebrání tomu, aby se žáci nynějších šestých tříd, mohli začít těšit na lyžařský kurz na Dolní Moravě v příštím školním roce.                                                 

Děkujeme městu Vítkov za příspěvek 2000,- Kč na žáka.

Mgr. Zuzana Peterová Drimajová