příspěvková organizace
  • Florbal nižšího stupně smíšených družstev, okresní finále, 8. 12. 2017, Opava- ZŠ Otická

Po úspěšném okrskovém kole v listopadu jsme postoupili z druhého místa do okresního finále mezi nejlepších osm škol okresu. Byli jsme rozděleni do dvou skupin po čtyřech. V naší skupině jsme obsadili třetí místo za ZŠ Otickou a Englišovou. V celkovém pořadí jsme vybojovali páté místo díky skóré. Opět jako v okrskovém kole nás reprezentovali: Matěj Říha, Jakub Hučík, Šimon Hučík, David Indrák, Petr Janeček, Šimon Kubala, Vojtěch Soukup, Jakub Kostka, Veronika Čigašová, Alice Zouharová a Natálie Daříčková.     

  • Florbal nižšího stupně (ČEPS cup), krajské finále, 19. 12. 2017, Ostrava-Dubina

Soutěž pro základní školy, kterou ve školním roce 2017/2018 pořádá Český florbal, změnila svůj název. V letošním roce nese díky hlavnímu partnerovi – společnosti ČEPS nově jméno ČEPS cup. Naši hráči po vítězství v okresním kole postoupili do krajského kola, které se hrálo 19. prosince v Ostravě Dubině. V pětičlenné skupině jsme postupně zdolali školu z Krnova 3:1, Bolatice 1:0 a Bruntál 4:3. Jedinou porážku 0:5 nám uštědřilo družstvo z Opavy ze základní školy B. Němcové, které postoupilo do vyřazovací části a my jsme získali pěkné druhé místo. V krajském finále jsme se nakonec umístili na skvělé páté pozici ze sedmnácti účastníků. Poděkování si zaslouží tito hráči: Matěj Říha, Jakub Hučík, David Indrák, Vojtěch Soukup, Petr Janeček, Samuel Ontkóc, Jakub Kostka a v okresním kole také Šimon Hučík a Šimon Kubala.

  • Florbal (8.-9. dívky), okresní finále, 9. 1. 2018, Opava – ZŠ Otická

Okrskové kolo starších dívek se konalo na ZŠ E.Beneše. Děvčata si poradila se soupeřkami všech zúčastněných škol (E. Beneše, Kravaře, P. Polom). A postoupily z prvního místa do okresního finále. V okresním finále se utkalo pět nejlepších týmů okresu. Děvčata v pětičlenné skupině vybojovala stříbro! Nad jejich síly byla pouze domácí škola ZŠ Otická a ZŠ Šrámkova. Naopak si poradily se ZŠ E. Beneše a s Dolním Benešovem. Skvělé výkony předvedly: Anna a Marie Lichovníkové, Barbora Nosková, Kristýna Buchwaldová, Zuzana Kolbová, Tobolíková Kristýna, Pavlíčková Marie, Bradáčová Klára.

  • Florbal (8.-9. hoši), okresní finále, 12. 1. 2018, Opava – ZŠ Otická

Hoši odehráli úspěšně své okrskové kolo na ZŠ Englišova. Porazili domácí výběr a Pustou Polom. Poté podlehli Slavkovu. Díky kladnému skóré nás výsledky posunuly do okresního finále z prvního místa. Nedorazila ZŠ Velké Heraltice. Okresní finále se uskutečnilo 12. 1. 2018 na ZŠ Otická. Ve finále bylo osm nejlepších týmů okresu rozlosováno do dvou skupin. Naši hoši si poradili se ZŠ B. Němcové, remizovali s Mgym. Opava a podlehli Kravařím. Tyto výsledky nás posunuli na třetí pozici ve skupině a v celkovém umístění jsme obsadili pátou příčku v okrese. Úspěšně nás reprezentovali:  Moravec Patrik a Ondřej, Fabík Daniel, Šustek Tomáš, Faldýn Adam, Bek Matěj, Matuszek Dominik, Gazdík Jan, Mader Josef a Dominik.

Za kabinet TV – P. Molek, I. Hasala