příspěvková organizace

V sobotu 20. ledna 2018 se konal v prostorách kulturního domu ve Vítkově Maškarní ples, který organizovali členové Zapsaného spolku Klub rodičů při Základní škole a gymnáziu Vítkov společně se zaměstnanci školy. Příprava plesu a jeho samotná realizace představuje úsilí velkého počtu osob, kteří zajišťují tombolu, program, občerstvení, kolo štěstí, prodej vstupenek a obálek do tomboly, hudbu, tisk plakátů a řadu dalších prací.

Spokojené tváře dětí a úsměvy rodičů nám byly velkou pochvalou a poděkováním.

Poděkování si zaslouží L. Baroňová, P. Malušková, B. Sedlaříková, V. Řehounková, M. Rusňáková, J. Tvrdá, L. Šromotová, R. Nováková, J. Franková, L. Váňa, R. Kopecká, K. Kopecká, P. Bartoschová, A. Mášová, P. Molek, P. Hümerová, L. Schleiderová, E. Janštová, J. Sokolová, D. Lanková, Š. Přečková, J. Špoková, J. Hanušová, D. Štenclová, B. Štolfová, S. Doleželová, E. Maršálková, P. Vymětalová, P. Grossmannová, I. Binarová, V. Burdíková, R. Fajmonová, D. Kalužová, H. Halamíčková, P. Chromek, Z. Víchová, S. Přecechtělová, L. Latušinský, M. Jurášková, T. Šímová, M. Mičková, T. Mičková, P. Neuwirth, E. Hyžová, S. Balnarová, M. Jedináková, J. Dušek, J. Dušková. A. Lukašíková a A. Lukašíková.

Mgr. Blanka Váňová, ředitelka školy