příspěvková organizace

Z pestré nabídky nejrůznějších soutěží, jsme se rozhodli zúčastnit se fotografické soutěže společnosti KEV. Vybírat si můžeme ze dvou témat – Lípa, národní strom nebo Propagujeme kulturní a přírodní dědictví naší obce. Členové  Ekotýmu  se rozhodli zpracovat obě témata.

Dne 3.5. vyrazili zástupci Ekotýmu, vyzbrojeni svými fotoaparáty, do terénu. Důležitým úkolem bylo vybrat nejpoutavější a zároveň nejdůležitější místa Vítkova a vyfotografovat kvalitní snímek. Navštívili jsme Arboretum Lesní správy, místní park, renovující se koupaliště, sportoviště u TJ Sokol, stadion a hřiště, kostel Nanebevzetí Panny Marie, hřbitov- hrob Jana Zajíce, náměstí s kašnou, sochu Pestalozziho, prastarou lípu u parčíku a další zajímavá zákoutí našeho města.

Výběr těch nejpovedenějších děl poputuje až do Prahy. Tak nám držte pěsti!