příspěvková organizace

Dne 24. května 2018 jsme se zúčastnily 11. ročníku slavnostního vyhlášení a předání cen literární a výtvarné soutěže Svět slova. Tato kulturní akce se konala v kostele Svatého Josefa ve Fulneku.

Slavnostní vyhlášení začalo vystoupením jazzové kapely a uvítáním paní starostky Fulneku, paní ředitelky muzea, která propůjčila prostory kostela Svatého Josefa, a paní Řezníčkové z nadačního fondu Kousek po kousku. Po představení všech sponzorů začalo vyhlášení první kategorie literární soutěže. Ve třetí kategorii získala cenu poroty Nela Chrastinová a ve čtvrté kategorii jsme se umístily na prvním a druhém místě s našimi pracemi Zatoulaný skřítek. Při samotném vyhlášení jsme byly pozvány na pódium, kde nám paní Řezníčková předala diplomy a poukazy do knihkupectví. Po předání cen jsme dostaly kytice a vyfotily jsme se s princeznou Terezkou.

Marcela Křížová a Štěpánka Fajkusová