příspěvková organizace

V úterý 13. 11. 2018 se na naší škole konal již 6. ročník soutěže Vítkovský Boyard pro žáky 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Tento rok se zúčastnilo neuvěřitelných 43 žáků – ze ZŠ Budišov nad Budišovkou a ZŠ a G Vítkov.

Po dobu 2 hodin na 9 stanovištích plnilo 9 týmů úkoly z jazyka českého i anglického, zeměpisu, tělesné výchovy, dějepisu, fyziky, hudební výchovy, chemie a biologie. Za každý splněný úkol získali jednu indicii, která jim měla pomoci nalézt klíčové slovo, které sloužilo jako heslo pro otevření naší pokladnice.

Za spolupráci bychom chtěly poděkovat pedagogům gymnázia, kteří tuto akci pravidelně připravují, soutěžícím, ale také pomocníkům z kvarty, kvinty a sexty, kteří týmům dělali průvodce a fotografovali.

Gratulujeme všem soutěžícím ke zdárnému získání pokladu Vítkovského Boyardu a těšíme se již na další ročník!

Mgr. Michaela Hasalová, Barbora Valová