příspěvková organizace

Dne 7. prosince 2018 proběhl tradiční ples školy s šerpováním maturantů, který pořádal Zapsaný spolek Klub rodičů při Základní škole a gymnáziu Vítkov. Ples tradičně zahájili studenti oktávy, sexty a septimy slavnostní polonézou a valčíkem. Poté proběhlo šerpování maturantů na červeném koberci, šerpu přijali studenti z rukou ředitele školy.

Po slavnostním přípitku následovalo krátké veselé video, malé překvapení, ve kterém učitelé odpovídali na tři otázky ohledně třídy oktávy. Večer pokračoval volnou taneční zábavou s kapelou PHS. Program zpestřila taneční skupina AMMA, ve které vystoupila žákyně třídy oktávy. Kromě tomboly proběhlo slosování vstupenek, kde bylo možno získat hlavní ceny večera. V rámci půlnočního překvapení si studenti připravili prezentaci s koláží fotografií ze svých studentských let a také zábavný výrazový tanec na píseň „Boky jako skříň“.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci plesu a našim maturantům úspěšné složení zkoušek dospělosti.

Mgr. Helena Kozlová