příspěvková organizace

Pro letošní lyžařský kurz pro žáky sedmých tříd a sekundy jsme zvolili Hotel Sněžník na Dolní Moravě a udělali jsme dobře. Po příjezdu jsme si šli prohlídnout lyžařský areál a bylo znát, že se děti nemohou dočkat, kdy budou moci začít s výcvikem. Dočkali se. Na perfektně upravených sjezdovkách jsme strávili, jen s jedním úrazem a jednou nemocí, čtyři prosluněné (s výjimkou čtvrtka), ale hodně studené dny. Ve středu jedna skupina vyrazila na stezku v oblacích a těch pár odvážnějších v desetistupňovém mrazu na bobovou dráhu. Myslím, že si všichni lyžařský kurz užili, některé děti se naučily lyžovat a snowboardovat, ty, které to už uměly, se určitě zdokonalily. Nezbývá než účastníky lyžařského kurzu pochválit, protože nám dělali radost jak na sjezdovkách, tak na hotelu, kde si je pochvaloval celý personál. Takže nic nebrání tomu, aby se žáci nynějších šestých tříd, mohli začít těšit na lyžařský kurz na Dolní Moravě v příštím školním roce.                                                 

Děkujeme městu Vítkov za příspěvek 2000,- Kč na žáka.           

Mgr. Renáta Šťastná