příspěvková organizace

Jako každý rok zúčastnili se i letos naši žáci a studenti okresních kol soutěží v anglickém jazyce v Opavě. Do těchto kol postupovali podle pravidel jeden, či dva nejúspěšnější z kol školních. 7. 2. 2019 proběhly kategorie II A (pro ZŠ – 8. a 9. třídy), v níž Tereza Lichnovská z 9. A obsadila krásné 11. místo z 33 soutěžících, a II B (tercie a kvarty gymnázií), kde Thuy Duong Ratajová z kvarty vybojovala místo druhé. 14 .2. 2019 následovaly kategorie I A (6. a 7. třídy ZŠ), ve které se Jan Válek ze 7. B umístil na 19. pozici, a I B (primy a sekundy gymnázií) – Petr Kývala ze sekundy si dovezl diplom za 3. místo a Ondřej Mikulčák z primy obsadil místo čtvrté. 19. 2. 2019 se konala kategorie III A pro 1. – 3. ročníky SŠ, jíž se zúčastnili naši studenti Dominik Nedzbala (sexta) a Alexandr Pisani (septima). V náročné a vyrovnané soutěži se umístili na 6., resp. 7. pozici. Všem žákům a studentům děkujeme za svědomitou přípravu a gratulujeme k jejich výsledkům.

Za PK CJ Jana Ambrožová