• 3.3.2023
  • 18×

Jarní prázdninová družina

O jarních prázdninách byla naše družina otevřena a pro děti byl nachystán pestrý program plný pohybu, her a tvoření. Hned v pondělí nás navštívila děvčata z deváté třídy a vedla soutěže s dětmi. Děti si soutěžení velice užily a seznámily se také se staršími spolužačkami. Další pohybové aktivity spočívaly v hraní her venku v parku, geoparku a školním hřišti. Tam se hrálo na schovávanou, přeměřovaly se síly na strojích, běhalo se, skákalo a hrály se míčové hry. Po obědě si děti četly různé příběhy s hádankou a pohádky. Každý den si mohly zahrát různé deskové hry, které je baví. V místnosti hrály živé pexeso, malovaly omalovánky a zábavně kreativně tvořily. Přivítaly jarní počasí ovečkami, skládaly záložku – lehké origami a malovali záložku, na kterou si připevnily střapec s korálky.  Jarní prázdninová družina je bavila a činnosti se dětem líbily.