• 18.11.2022

Jsemlaskavec

V listopadu 2022 se naši žáci již po šesté zapojili do celorepublikového happeningu Jsemlaskavec. Jedná se o den, kdy všichni dobří lidé dělají laskavé skutky pro lidi, zvířata či přírodu.

My jsme se v letošním roce rozhodli udělat laskavý skutek návštěvou uživatelů Domova Vítkov. 14. 11. 2022 jsme se tedy vydali na společný turnaj ve hře BINGO. Naše šestičlenné družstvo čekala v krásném prostředí Domova Vítkov přátelská atmosféra. Hned úvodem se soutěžící srdečně pozdravili, navzájem představili a rozdělili se do týmů po dvou. V týmu byl vždy jeden náš žák a jeden uživatel Domova. Pak už začalo samotné klání, které provázel smích, radost, ale i soustředění a touha první zakřičet ono vítězné „BINGO“. V přestávce si naši soutěžící dopřáli malé občerstvení v podobě domácích frgálů a vzájemným povídání se spolu více seznámili. Po dvou skvělých hrách byly vyhlášeny vítězné dvojice a za bouřlivého potlesku byl náš laskavý skutek u konce. Naši žáci ještě doprovodili své milé spoluhráče na pokoje a slíbili si, že dnešním dnem se budou u her scházet pravidelně.

Karína Kopecká