• 30.1.2023
  • 12×

Lednová předsevzetí

Motivací tohoto lednového týdne v naší školní družině bylo: "Lednová předsevzetí". Jako každý rok si dospělý i malé děti plánují do nového roku mnoho různých aktivit. Například více aktivit ve sportu, zdravém životním stylu, kultuře, umění a jiných. Vyzkoušeli jsme si jedno předsevzetí splnit: týden sportovních rekordů. Není nad to překonávat sám sebe. A to v podobě plnění různých sportovních disciplín na výdrž nebo čas. Zkoušeli jsme se udržet co nejdéle na rukou, cvičení leh sed a dřepy. Dětem se v aktivitách vedlo výborně, na jedničku s hvězdičkou. Ve venkovních prostorech jsme využili sníh a led k různým aktivitám, nejen k sáňkování. Naši "LEDOBORCI" zkoušeli odlomit kusy ledových krust.