• 18.5.2022
  • 30×

Týden pro maminku – překonej sám sebe

Květen – lásky čas a s tím související svátek maminek. O tom, jak jsou naše maminky výjimečné a úžasné jsme si společně s dětmi povídali a mohli si pro ně vyrobit buď kytičku, vybarvit obrázek a v Malování pastelem namalovat srdíčko. Počasí nám přálo a tak jsme trávili hodně času na hřišti s fotbalem a na zahradě pletli věnečky.  A protože už proběhlo vyhodnocení soutěže pro LEGO STAVITELÉ, které vyhlásilo město Vítkov, i naše stavitelky obdržely drobné ceny od paní Brijarové. Tímto ještě jednou moc děkujeme. V dalším týdnu opět přišla výzva školního klubu „O nejvíc skoků přes švihadlo“ a že to dětem jde. Děti si i sami dávají různé výzvy a challenge. O svých úspěších se s námi podělili. Malování pastelem se tentokrát věnovalo akvarelovým barvám a téma bylo Moře, Louka. Hráli jsme Uno a lámali si hlavičky u hlavolamu. V pátek 13. 5. jsme se v 15. 30 hod. sešli ve školním klubu a strávili společně čas s dětmi a maminkami u zábavného odpoledne MÁMY NA TAHU. Bylo připraveno, jak občerstvení, tak i vtipné soutěže. Všichni jsme si to společně užili.

Paní vychovatelky Jana a Blanka