• 3.9.2019
  • 11×

Imatrikulace žáků Primy a kvinty

Dne 2. 9. od 16:00 hodin proběhla v rekonstruovaném kině města Vítkova slavnostní imatrikulace žáků primy a kvinty školního roku 2019/2020.

Ilustrační fotografie

Starosta města Ing. Pavel Smolka, místostarosta Mgr. Martin Šrubař a ředitel ZŠaG Vítkov Mgr. Miroslav Bučánek předali žákům upomínkové předměty a pamětní listy. Následně se žáci podepsali do pamětní knihy města Vítkova. Po slavnostním slibu, předneseným Adamem Faldýnem, následoval kulturní pěvecký program v podání Dity Baraňákové a Sáry Šromové za klavírního doprovodu Mgr. Heleny Kozlové. Příjemně strávenou hodinkou nás provedla Bc. Lenka Motlová. Ta také na závěr popřála žákům mnoho úspěchů ve studium. K čemuž se připojujeme i my třídní učitelé Mgr. Helena Kozlová a Tomáš Kaluža.