• 15.12.2019

Charitativní sbírka fond sidus

Během letošního podzimu se Žákovský parlament 1. stupně zúčastnil charitativní sbírky Fond Sidus na pomoc nemocným dětem.

Ilustrační fotografie

Všichni žáci prvního stupně si tak mohli zakoupit originální náramky s krásnými obrázky, čímž nemocným finančně přispěli. Nejen o tyto náramky byl ze stran žáků a učitelů obrovský zájem. Děti si kupovaly i obrázky navíc, které si mohly připevnit třeba na boty. A to vše pro dobrou věc.

Prodalo se 153 náramků za celkovou cenu 8 600 Kč. Jsme moc rádi, že charitativní sbírka sklidila takový úspěch. Ještě více nás však těší, že můžeme potřebným touto krásnou částkou přispět právě teď před Vánoci.

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem lidem dobré vůle, co si náramek s obrázky zakoupili.

Mgr. Kristina Holáňová