• 23.9.2021

Taneční koncert v ZUŠ ve Vítkově

Bývá tradicí, že si žáci Základní umělecké školy ve Vítkově připravují vystoupení pro žáky naší školy. A protože byla dlouhá odmlka od kulturních akcí, velmi jsme se s dětmi 1., 2. a 3. ročníku na taneční koncert těšili.

Ve středu 22. 9. 2021 nám své taneční umění předvedly mladší i starší žákyně. Děvčata tančila za doprovodu písniček lidových, moderních, známých i méně známých. Slyšeli jsme písně filmové i muzikálové. K tanečnicím se mohly přidat i děti z 1. řady a zaskotačit si. Shlédli jsme balet a zaposlouchali se do hry na tělo. Velkého uznání si žákyně zaslouží i proto, že některé choreografie secvičily v době, kdy se nemohly setkávat osobně. Tanečnice jsme odměnili dlouhý srdečným potleskem.

Celý koncert na nás dýchl veselou příjemnou atmosférou. I když celé středeční dopoledne propršelo, s dětmi jsme se vraceli do lavic s úsměvem na tváři. Velmi se těšíme na další návštěvu  umělecké školy.

Mgr. Hana Sokolová