• 17.6.2022
  • 28×

Den dětí – Týden pro tatínka

Prvního června mají svátek všechny děti. I my jsme společně oslavili tento den na školním hřišti u zábavných soutěží. Malovali jsme znaky, jízdní kola na charitativní akci, šili papuče pro radost, hráli Uno, skládali hlavolamy. Bára Brožová nám zahrála na trubku a naučila nás její správné držení, za což  moc děkujeme. Četli jsme si, hráli a užívali si hezkého počasí na školním hřišti. 7. 6. jsme s dětmi společně navštívili školní klub, kde byl připraven program z projektu Comedias. Tímto děkujeme paním vychovatelkám a klubákům za krásné odpoledne. A protože se blížil Den otců, vyrobili jsme tatínkům diplom a poté strávili společně čas u zábavného odpoledne pod názvem Den otců s podtitulem Lovec.

Paní vychovatelky Jana a Blanka