• 25.6.2021

Závěrečný workshop "1Planet4All"

Dne 21. a 22. 6. se v Toulcově dvoře v Praze konalo závěrečné reflektivní setkání k ekologickému projektu 1Planet4All. Žáci ze škol po celé České republice hodnotili svou celoroční práci na téma Klimatická změna. Diskutovali mezi sebou o zajímavých řešeních dané problematiky, sdíleli cenné zkušenosti s plánováním a realizací projektu, prací s metodikou Active Citizens a posuzovali kreativní nápady partnerských týmů. Projekt septimy Krok za krokem aneb výprava za uhlíkem se setkal s velkým ohlasem. Pozitivní zpětná vazba tak byla příjemnou tečkou za mravenčí prací našeho týmu. Celé dva dny proběhly díky vedoucím vzdělávacího programu Varianty neziskové organizace Člověk v tísni v pohodové atmosféře a přátelském prostředí.

Mgr. Milena Mačáková a Mgr. Miroslava Chovancová