Družina a klub

V týdnu od 14. do 18. srpna se konal Rukodělný příměstský letní tábor, který byl zaměřený na lidová řemesla. Žáci si osvojili rukodělné dovednosti – vyrobili si drátovaný výrobek, košík z pedigu a vyzkoušeli si ubrouskovou techniku na plechovku. V rámci tábora jsme také absolvovali dva poznávací turistické výlety. V úterý poznali část Čermákovy stezky – Weishuhnova rozhledna. Dozvěděli se zajímavosti o rozhledně, Kružberském hradu a zacvičili si na posilovacích strojích. Výlet byl zakončen opékáním párků ve Starých Těchanovicích. Ve čtvrtek jsme navštívili Františkův dvůr v Klokočově, seznámili se s chovem hospodářských zvířat, projeli se na koni a nakoupili místní produkty. Zpět do Vítkova jsme si udělali procházku lesem. Celým táborem nás provázelo sluníčko a všichni jsme si jej parádně užili!

Bc. Romana Nováková (vedoucí tábora), Bc. Ludmila Šromotová, Lukáš Váňa, Simona Přecechtělová