Provozní doba

Školní družina

DenProvozní doba
Pondělí - pátek6:00 - 8:00, 11:30 - 16:30

Školní klub

DenProvozní doba
Pondělí - pátek6:30 - 8:00, 11:30 - 16:30

Telefonické kontakty

OsobaTelefon
Vedoucí vychovatelka556 303 376
Školní družina v budově 1. stupně556 303 396
Školní klub556 303 376

Vychovatelé školní družiny a školního klubu

OdděleníJméno a příjmeníE-mail
I. oddělení ŠDVeronika Řehounkováveronika.rehounkova@zsgvitkov.cz
II. oddělení ŠD Lenka Baroňoválenka.baronova@zsgvitkov.cz
III. oddělení ŠD Pavla Malušková Lukašíkovápavla.maluskova.lukasikova@zsgvitkov.cz
IV. oddělení ŠDPavla Vymětalovápavla.vymetalova@zsgvitkov.cz
V. oddělení ŠDBc. Ludmila Šromotováludmila.sromotova@zsgvitkov.cz
VI. oddělení ŠDBc. Romana Ďurišováromana.durisova@zsgvitkov.cz
VII. oddělení ŠD Markéta Rusňáková - NEPŘÍTOMNOSTmarketa.rusnakova@zsgvitkov.cz
VIII. oddělení ŠDBlanka Sedlaříkováblanka.sedlarikova@zsgvitkov.cz
IX. oddělení ŠD  Zuzana Hurtovázuzana.hurtova@zsgvitkov.cz
X. oddělení ŠDJana Frankovájana.frankova@zsgvitkov.cz
Školní klubKarína Kopecká - vedoucí vychovatelkakarina.kopecka@zsgvitkov.cz

Pravidelná zájmová činnost 2023/2024

Začínáme od pondělí 18. 9. 2023.

Zábavné hraní

Veronika Řehounková

Čtvrtek

14,30 – 15,30

1. – 2. ročník

Malý přírodovědec

Lenka Baroňová

Pondělí

15,00 – 16,00

1. – 3. ročník

Kreativní tvoření

Pavla Malušková Lukašíková

Středa

14,30 – 15,30

1. – 4. ročník

Badatelství

Pavla Vymětalová

Čtvrtek

14,30 – 15,30

1. – 4. ročník

Divadélko

Bc. Ludmila Šromotová

Pondělí

15,00 – 16,00

1. – 4. ročník

Keramika I. skupina

Bc. Ludmila Šromotová

Úterý

15,00 – 16,15

1. – 5. ročník

Keramika II. skupina

Bc. Ludmila Šromotová

Čtvrtek

15,00 – 16,15

1. – 5. ročník

Kreativní jóga

Bc. Romana Ďurišová

Středa

15,00 – 16,00

1. – 4. ročník

Deskovky

Markéta Rusňáková

Čtvrtek

14,30 – 15,30

2. – 4. ročník

Dovedné ruce

Blanka Sedlaříková

Středa

14,30 – 15,30

2. – 4. ročník

Vaření s hudbou

Zuzana Hurtová

Čtvrtek

14,00 – 15,00

1. – 5. ročník + ŠK

Sportovky

Jana Franková

Středa

14,00 – 15,00

4. – 5. ročník + ŠK

Tanečky

Karína Kopecká

Pondělí

14,30 – 15,30

4. – 5. ročník + ŠK

Dramaťák

Karína Kopecká

Středa

6,45 – 7,45

4. – 5. ročník + ŠK