24. ledna 2019 se v prostorách školního klubu odehrálo velké klání všech dobrých kamarádů a skvělých sourozenců. Vychovatelky školní družiny a školního klubu připravily soutěžní odpoledne s názvem „BFF + Den sourozenců 2 v 1“.

Na start se dostavilo téměř 50 soutěžících v povinném oblečení, jímž bylo společné triko XXL velikosti. Takto zdolávaly soutěžní dvojice nelehké úkoly na celkem devíti stanovištích. Bylo nutné překonat Laser arénu, zkusit štěstí v Aréně štěstí, postavit z kostek tvary v Minecraft aréně, rozluštit záhadu v Hlavolam aréně, navzájem zjistit, jak se známe v Aréně poznání. Svůj talent v rovnováze si soutěžící ověřili v Balanc aréně, jak jsou zdatní v plazení si prověřili v Hadí aréně a svou hbitost předvedli v Opičí aréně. A protože vkusu není nikdy dost, Módní aréna jim připravila zkoušku v oblékání.

Soutěžící se těchto nelehkých úkolů zhostili se ctí a nakonec krásné ceny čekaly na všechny soutěžní dvojice. Povzbuzovat své ratolesti přišli také rodiče i prarodiče. Toto krásné odpoledne plné souznění a přátelství bylo završeno sladkým pohoštěním.

Karína Kopecká