příspěvková organizace

Ve středu 13. listopadu 2019 se uskutečnila v rámci projektu JSEMLASKAVEC tradiční Šicí dílna ve školním klubu. Cílem tohoto pracovního odpoledne bylo ušít pro malé pacienty v pediatrických, odborných a zubních ambulancích plyšové hračky (myšky, kočky, míčky a zoubky). Sešli jsme se v hojném počtu téměř 40 účastníků a naše tvůrčí nadšení nebralo konce. Materiál nám dodala firma EMITEX, která s naší školou spolupracuje již léta. Pozvání na akci dostali také lékaři a jejich zdravotní sestřičky. Vzhledem k jejich pracovnímu vytížení se nemohli osobně dostavit, ale poslali nám milé pozdravy a projevy díků formou SMS. Šicí stroje a dobrá nálada se ozývaly do pozdních večerních hodin. Účastníci šicí dílny pak své výrobky dodali lékařům osobně. Všichni měli z této moc pěkné a záslužné akce dobrý pocit. Díky pracovitosti a ochotě pomáhat druhým můžeme s hrdostí říct „ Klubáci jsou laskavci J“.

Karína Kopecká, Blanka Sedlaříková