příspěvková organizace

Ve středu 11. 12. 2019 se uskutečnil v prostorách školního klubu tradiční Vánoční jarmark. Účastníci školního klubu již s předstihem vyráběli různé vánoční dekorace, pekli dobroty a pilně se připravovali na ten pravý předvánoční den. Vše vypuklo v dopoledních hodinách, kdy se chodba školního klubu proměnila v jarmarkovou nádheru. Pozvání vytvořit si svůj stánek přijaly také kolegyně vychovatelky, maminky našich klubáků i kamarádky, které tvořily se svými dětmi doma. V gymnastickém sále hráli koledy pan Leoš Váňa a pan Lukáš Váňa a nejen klubáci si s nimi s chutí zazpívali. Byl připraven i nealkoholický punč a nechyběli ani voňavé perníčky. Fotokoutek byl v letošním roce ve stylu nebe a starali se o něj dva krásní andělé.

Náš tradiční Jarmark dopadl nad očekávání a my jsme rádi, že jsme našimi výrobky a společnou akcí vykouzlili úsměvy na tvářích návštěvníků.

Andrea Brijarová, Karína Kopecká