příspěvková organizace

Ve čtvrtek 5. 3. 2020 se uskutečnilo v prostorách školního klubu soutěžní odpoledne pro všechny sourozence a nejlepší kamarády. Neslo se v duchu cestovatelském a to konkrétně kolem světa. Jednotlivá stanoviště, která připravil vychovatelský tým školní družiny a školního klubu, byla tematicky uzpůsobena. Soutěžící tak mohli změřit své síly i vzájemnou spolupráci například v Rusku, kde skládali Matrjošku a ověřili si také znalost ruských slovíček, v Austrálii je čekaly nelehké klokaní skoky, na Slovensku to byly „slovenské slípky“, třepání míčků z krabiček, v Holandsku bylo nutné vyfoukat nápis, nechyběly ani otázky ze znalosti České republiky a jiné. Bylo úžasné vidět spolupráci jednotlivých týmů i jejich dravost a nasazení. Každý soutěžní tým, který si přinesl symbol jakékoliv země, obdržel do startovací listiny bonusových 5 bodů. Bezmála 30 soutěžních dvojic úkol splnilo na jedničku. Závěrečné vyhodnocení, jemuž přihlíželi také rodiče i prarodiče, přineslo nakonec ceny každému týmu.  Tato již tradiční akce školní družiny a školního klubu se vydařila a my se můžeme těšit na další soutěžní setkání.

Za vychovatelský tým Karína Kopecká, Andrea Brijarová