příspěvková organizace

„Srdce s láskou darované“ je každoroční celostátní soutěž, které se mohou zúčastnit týmy dětí pod vedením svého dospělého vedoucího/pedagoga. Podporuje tradiční hodnotu, týmovou spolupráci a mezilidské vztahy. Náš školní klub se pod vedením vychovatelek Andreji Brijarové a Karíny Kopecké zapojil do 6. ročníku soutěže. Klubáci tvořili výrobky, které následně prodávali na Vánočním jarmarku, část výdělku využili na nákup dárků pro nemocnou spolužačku Káju. Z této vánoční akce jsme ve školním klubu vytvořili „Vánoční příběh“ a natočili videoklip na YouTube, který jsme zaslali do soutěže. Ve velké konkurenci cca 250 soutěžních prací jsme se umístili na krásném 4. – 10. místě, což je obrovský úspěch. Odměnou nám bylo nejen zahřátí u srdce, ale i dárkový balíček z firmy OPTYS. Už teď se těšíme na příští ročník, kdy se opět pokusíme někomu svou pomocí udělat radost.       

Andrea Brijarová, Karína Kopecká

 

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=rT-mzEgoGgY&feature=emb_logo

 

Vítězové 2019:

https://srdce.age-management.cz/vitezove-2019