příspěvková organizace

 „Kupte si vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“. (motto této sbírky)

V letošním předvánočním čase se naše škola zapojila do charitativní sbírky Vánoční hvězda. Tuto sbírku pořádá sdružení Šance, které pomáhá na cestě za zdravím malým pacientům na hemato-onkologickém oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Zakoupením vánoční hvězdy, kterou vypěstovali pro tento účel olomoučtí floristé, jste přispěli na různé úpravy oddělení, na němž malí pacienti stráví v průměru osm měsíců. Dále putují na sociální pomoc rodinám a na financování rekondičních pobytů pro malé pacienty po léčbě.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří se letos zapojili do této humanitární sbírky a zakoupením vánoční hvězdy ji podpořili.

Výtěžek je 26 900 Kč.

Děkujeme

Mgr. Jana Honková