příspěvková organizace

Ve dnech 4. – 8. 2. 2019 jsme pro žáky 1. – 5. ročníků uspořádali lyžařskou školičku v lyžařském areálu Vaňkův kopec, kam jsme se dopravovali každý den dvěma autobusy. Celé pětidenní akce se zúčastnilo 91 dětí, které byly rozděleny do družstev podle lyžařských schopností. Na svahu byl dostatek instruktorů, družstva začátečníků měla dva až tři lyžařské instruktory, aby se mohli dětem lépe věnovat při samotné výuce. Během celého týdne bylo velmi pěkné počasí a výborné sněhové podmínky s přírodním sněhem. Součástí školičky bylo i vzpomínkové focení. V pátek celá akce vyvrcholila závodem ve slalomu, vyhodnocením, rozdáním diplomů a medailí za přítomnosti mnoha rodičů. Před odjezdem z Vaňkova kopce se vrátilo vypůjčené lyžařské vybavení a všichni ostatní lyžaři si vše odvezli autobusem zpět do Vítkova. Děkujeme těm ochotným, kteří neváhají nabídnout pomocnou ruku při přenášení lyžařského vybavení od autobusů do školy. Velká pochvala patří všem našim dětem za prokázanou snahu a lyžařské výkony. Sportu a lyžování zdar!