příspěvková organizace

Velký úspěch sklidili naši žáci v oblastním kole prvního ročníku anglické recitační soutěže ENGLISH RHYMES dne 13. 1. 2020. Všichni soutěžící, kteří postoupili ze školního kola (12. 12. 2019) se umístili na stupních vítězů. Přizvány byly také okolní základní školy z Melče, Březové, Větřkovic a Budišova nad Budišovkou. V kategorii mladších žáků se umístila na 3. místě Kristýna Richterová z II. A, druhé místo obsadila Simona Vránová z III. A a na stupních vítězů stanula Nela Ondřejová z II. B. Starší žáci předvedli vyrovnané kvalitní výkony, tudíž nebylo jednoduché rozhodnout o nejlepších. Po dlouhém rozhodování rozhodl rozsah a náročnost jednotlivých básní. Třetí místo vybojoval Štěpán Zouhar, Daniel  Mokruš obsadil místo druhé a na vítězný stupeň dosáhla Laura Šrámková, všichni ze třídy V. A. Všem zúčastněným děkujeme, blahopřejeme za skvěle odvedenou práci a těšíme se na příští ročník ENGLISH RHYMES!

Mgr. Bára Marešová + Mgr. Štěpánka Přečková, organizátorky a porota soutěže