příspěvková organizace

V sobotu 18. 1. 2020 uspořádala naše škole ve spolupráci se Zapsaným Spolkem Klubu rodičů Maškarní ples. Sál kulturního domu se v odpoledních hodinách začal plnit dětmi, rodiči i prarodiči. Nápaditost a dokonalost masek byla ohromující. Celkem dvacet nejkrásnějších masek si odneslo šerpu a také plyšového medvídka. Celým odpolednem provázel děti Rumcajs s Mankou a k tanci i poslechu hrála skvělá dvojice RK Band z Hranic na Moravě. Svým vystoupením Maškarní ples zpestřili také žáci ze Základní umělecké školy Vítkov, malé tanečnice s vystoupením Vločky i skvělá taneční skupina Styx z Ostravy, která svými akrobatickými prvky ohromila celé publikum.

Nechybělo ani balónkové překvapení, které společně s dětmi odstartoval pan ředitel.

V malém sále se děti mohly nechat zkrášlit studentkami Středního odborného učiliště Odry, které malovaly dětem na obličej krásné obrázky a tvořily jim zajímavé účesy. A co by to byl za ples, kdyby nebyla tombola. I v letošním roce byla pestrá a každá koupená obálka vyhrála. Také zvuk kološtěstí lákal děti do malého sálu.

Jako každoročně ocenili účastníci plesu skvělý bufet i napečené věnečky. Závěrem děkujeme všem, kteří se na tak skvělé akci podíleli.

Karína Kopecká, Mgr. Dáša Kalužová