příspěvková organizace

Již v měsíci listopadu se na naší škole uskutečnila Školní kola Olympiády z jazyka českého. Ve dnech 20. a 21. ledna 2020 proběhla Okresní kola této olympiády v Opavě.

II. kategorie, která je určena žákům středních škol se uskutečnila na půdě Slezského gymnázia v Opavě v pondělí 20. ledna 2020. Naši školu reprezentovala Ivona Marie Repková (8.G), která se umístila na 4. místě, bohužel nepostupovém do krajského kola, a Eliška Halamíčková (6.G), která se dělila o 6.-7. místo.

I. kategorie probíhala o den později, tedy v úterý 21. ledna tradičně na ZŠ Englišova. Naše škola měla dvě reprezentantky – Apolenu Halamíčkovou (4.G) a Nelu Chrastinovou (9.A). Umístily se na 32. a 33. místě.

Všem děkujeme za účast a především účastnicím II. kategorie blahopřejeme k jejich umístění.

Mgr. Michaela Škrabalová