Základní škola

Zde je zobrazen vždy aktuální měsíc. Pro posun do dalších měsíců klikněte na ikonku „next“, pro návrat zpět na ikonku „prev“.

« Prev October 2017 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
            1
2
* Dopravní hřiště pro 5. CDopravní hřiště pro 5. C


3
* Studentské parlamentní volbyStudentské parlamentní volby


* Dopravní hřiště 5. DDopravní hřiště 5. D


* Plavání 2. B, 3. B, 4. BPlavání 2. B, 3. B, 4. B


4
* Dopravní hřiště 4. BDopravní hřiště 4. B


* Plavání 2. A, 3. A, 4. APlavání 2. A, 3. A, 4. A


5
* Plavání 2. C, 3. C, 4. CPlavání 2. C, 3. C, 4. C


6
7
* Menu pro změnu - PrahaMenu pro změnu - Praha


8
* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


9
* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


10
* Dopravní hřiště 4. CDopravní hřiště 4. C


* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


* Plavání 2. B, 3. B, 4. BPlavání 2. B, 3. B, 4. B


11
* Přírodovědný klokanPřírodovědný klokan


* Přednáška pro 5. G - 8. GPřednáška pro 5. G - 8. G


* Parlament gymnáziaParlament gymnázia


* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


* Plavání 2. A, 3. A, 4. APlavání 2. A, 3. A, 4. A


12
* 72 hodin pro dobrovolnictví72 hodin pro dobrovolnictví


* Veletrh vzdělávání - BredaVeletrh vzdělávání - Breda


* Stolní tenisStolní tenis


* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


* Plavání 2. C, 3. C, 4. CPlavání 2. C, 3. C, 4. C


13
* Eurotopie pro 4. AEurotopie pro 4. A


* Stolní tenisStolní tenis


* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


14
* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


15
* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


16
* Dějepisná soutěž gymn.Dějepisná soutěž gymn.


* Eramus+ Poronin Eramus+ Poronin


17
* Plavání 2. B, 3. B, 4. BPlavání 2. B, 3. B, 4. B


18
* Ekotým 1. stupně ZŠEkotým 1. stupně ZŠ


* Plavání 2. A, 3. A, 4. APlavání 2. A, 3. A, 4. A


19
* Přednášky o dopíváníPřednášky o dopívání

6. - 9. ročník a prima - kvarta

* Informativní schůzky oktávaInformativní schůzky oktáva


* Envofilm Český těšínEnvofilm Český těšín


* Plavání 2. C, 3. C, 4. CPlavání 2. C, 3. C, 4. C


20
* Den babiček a dědečkůDen babiček a dědečků

Time: 15:30


21
22
23
* Sběr starého papíruSběr starého papíru


24
* Klub pro rodičeKlub pro rodiče


* Beseda pro dívkyBeseda pro dívky

7. ročníky a sekunda

* Sběr starého papíruSběr starého papíru


* Plavání 2. B, 3. B, 4. BPlavání 2. B, 3. B, 4. B


25
* Plavání 2. A, 3. A, 4. APlavání 2. A, 3. A, 4. A


* Sběr starého papíruSběr starého papíru


* Hororové nocování ve ŠKHororové nocování ve ŠK

Time: 15:30

Začátek 25. 10. v 15:30 Konec 26. 10. v 9:00

26
* Podzimní prázdninyPodzimní prázdniny


* Hororové nocování ve ŠKHororové nocování ve ŠK

Time: 15:30

Začátek 25. 10. v 15:30 Konec 26. 10. v 9:00

27
* Podzimní prázdninyPodzimní prázdniny


28
* Státní svátekStátní svátek


29
30
* Vánoční fotografováníVánoční fotografování


31
* Tonda obal na cestáchTonda obal na cestách


* Staň se diplomatem - soutěžStaň se diplomatem - soutěž


* Plavání 2. B, 3. B, 4. BPlavání 2. B, 3. B, 4. B