• 15.2.2023
  • 27×

Bílý únor

Srdečně zdravíme z únorové družiny,

zima a sníh ještě stále vládnou našemu kraji a díky tomu jsme mohli s dětmi jezdit na malém kopečku našeho školního hřiště. Uspořádali jsme soutěž pod názvem „jamajský bob“ o nejdelší dojezd na placce. Další soutěží, které se děti zúčastnily, jsou „Hrátky se zvířátky“, kreslily své domácí mazlíčky novou technikou – magic pastelkami a pastelem. Velmi oblíbenou je teď stavebnice SEVA. V pracovní činnosti jsme vyráběli zamilované ptáčky, zápichy a přáníčka k Valentýnu. Věnovali jsme se skládankám z papírů, tzv. origami – vyrobili jsme např. pokemona pikachu. V třetím oddělení děti ozdobily již natřené květináče ubrouskovou technikou. Ve výtvarné činnosti malovaly temperovými barvami únorovou čepici a vyráběly ze zažehlovacích korálků Puzl. Obě oddělení pokračují v nácviku vystoupení na chystanou akademii.

Vychovatelky Jana Tvrdá a Pavla Malušková