• 27.6.2023
  • 32×

Červen v III. a IV. oddělení

Hezký den,

vítáme Vás na naší stránce při posledním článku tohoto školního roku. O tom, že si užíváme hezkého počasí a společných her a tvoření, svědčí přiložené fotky. Den Dětí jsme oslavili venku na hřišti  soutěžemí –   jak sportovními tak i výtvarnými. Jezdilo se na koloběžkách, házelo se do plechovek, s basketbalovým míčem jsme trénovali rovnováhu. Všichni soutěžící byly odměněni sladkou odměnou. V letošním roce se děti zúčastnily výletu do ZOO, kreslily a malovaly zvířata, které tam žijí. Domů si ale odnášely obrázek s rámečkem s tématem kočky v květinách. Ke Dni otců jsme tatínkům vyráběli diplom a psali „vše o mém tátovi“.  Ve výtvarné činnosti si děti vyzkoušely techniku „ťupkání štětcem“ - obrázky slunečnic.   Třeťáci zatím malovali letní ovoce – třešně. První letní den byl plný sluníček – sluníček na chodníku vytvořených křídami, sluníček – magic v družině. Blíží se konec školního roku a krásné počasí nás čím dál tím víc láká ven na hřiště. Prázdniny klepou na dveře a my už se po celoroční práci těšíme na čas oddechu.

Přejeme všem krásné léto a pohodové prázdniny

Vychovatelky: Jana Tvrdá a Pavla Malušková