• 7.6.2024
  • 24×

Den rodin – aktivně spolu

Ve středu 5. června uspořádaly vychovatelky školní družiny a školního klubu pro rodiče a děti zábavné aktivní odpoledne, které bylo naplněné rozmanitými disciplínami zaměřenými na kreativitu, pohyb, přesnost a znalosti. Akce byla navržena tak, aby nabídla zábavu pro všechny věkové kategorie, od nejmenších dětí až po dospělé. Program byl bohatý na různé aktivity, které podporovaly rodinnou spolupráci, kreativitu a pohyb. Účastníci měli možnost navštívit různá stanoviště, kde si zahráli pinkanou a šťouchanou, projevili svůj kreativní duch u fotografa, navštívili psychologa, kde si rodiče i děti mohli vyzkoušet, jak se dobře znají. Projeli se autem a lodí, zašli do kina, povečeřeli u Tiffaniho. A nakonec napsali společně domácí úkol.

Den rodin byl nejen příležitostí k zábavě, ale také k posílení rodinných vazeb a společnému trávení kvalitního času. Akce byla velkým úspěchem a všichni zúčastnění odcházeli domů s úsměvem na tváři a krásnými vzpomínkami.

Bc. Ludmila Šromotová