• 14.12.2021

Jarmark za výlohou

V pátek 10. 12. 2021 se uskutečnil v prostorách školního klubu Vánoční jarmark. Vzhledem k aktuálním opatřením proti koronavirové nákaze, bylo nutné tuto tradiční akci pojmout jinak. Vznikl tak „Jarmark za výlohou“. Rodiče, prarodiče i veřejnost tak měli možnost vánoční výrobky vybírat za okny školního klubu. Domů si odnesli například plovoucí svíčky, vánoční svícny, keramické a drátované dekorace, látkové ozdoby a jiné. Ve venkovních prostorách pak žáci školního klubu připravili pro malé účastníky sněhové atrakce. Mohli si vyzkoušet sněhového koně, nebo trefit se zlatým míčem do andělské brány.

Jarmark za výlohou navštívili také žáci 1. stupně za dodržení všech epidemiologických opatření. I letos si tak mohli odnést pro své nejbližší malé dárky a vánoční dekorace.

Věříme, že se situace v příštím roce zlepší a my budeme moci opět přivítat veřejnost v prostorách školního klubu a nabídnou jim naše výrobky, tvořené v rámci volnočasových aktivit.

Karína Kopecká