• 5.5.2023
  • 24×

Máj, lásky čas

Začal nám květen, stromy začaly kvést, louky jsou plné pampelišek, sluníčko svítí. Květen je měsíc lásky, my jsme se také zabývali vztahy, a to vztahy mezi spolužáky. Besedovali jsme na téma „Umíme se chovat?“ o slušném chování a o kouzelných slovíčkách. Děti si mezi sebou předvedly scénky z běžného života – v autobuse, na plese, v divadle…Na hřišti chodíme na průlezky, hrajeme kopanou, míčové hry a skáčeme přes švihadlo a pleteme věnečky z pampelišek. Připravujeme se intenzivně na vystoupení ke Dni matek do Domova seniorů. Čteme příběhy o zvířátkách. Malovali jsme rozkvetlé stromy, otiskováním PET lahve. Hrajeme společenské hry – zalíbila se nám hra Ubongo – Junior. Hrajeme společně bombu a vytvořili si kruh přátelství pomocí emočních karet.

Bc. Ludmila Šromotová