• 17.2.2022

Maškarák z obýváku

I v letošním roce nám kovidová epidemie zavřela dveře Kulturního domu a tak se náš tradiční maškarní ples opět přesunul do obýváků. Od 17. do 24. ledna 2022 tak mohli děti i rodiče posílat své masky emailem do soutěže Maškarák z obýváku.  Akce se zúčastnilo bezmála 50 dětí a výtvory byly opravdu na vysoké úrovni. Odbornou porotu tvořili zástupci vedení školy, paní ředitelka a klienti Domova Vítkov, předsedkyně Klubu rodičů, dětská pediatrička, městský zastupitel a bývalý žák školy. Měli nelehký úkol, vybrat 10 nejzajímavějších kostýmů, na které čekaly krásné ceny. Díky sponzorům se sešlo dostatek dárků a tak mohly být nakonec oceněny všechny úžasné masky. Nezapomněli jsme ani na rodiče, kteří do tvorby kostýmů vložili tolik snahy a úsilí. Pro ně byly napečeny tradiční karnevalové věnečky. Předávání cen i věnečků probíhalo 8. února 2022 formou výdejního okénka u školního klubu.

Velké poděkování patří všem sponzorům a porotě. Těšíme se na příští rok a pevně věříme, že už naše karnevalové kroky povedou do Kulturního domu.

Karína Kopecká, Andrea Brijarová