• 2.2.2022
  • 20×

Maškarák z obýváku – zábavný týden

V tomto roce opět nemohl proběhnout náš školní MAŠKARNÍ PLES, proto vyhlásil školní klub soutěž o nejkrásnější masku „MAŠKARÁK Z OBÝVÁKU“. Naše děti se chtěli také zapojit, vyráběly si různé masky a škrabošky, se kterými se měly vyfotit a poslat je. I v naší družince jsme si užili zábavné soutěžní „Maškarní odpoledne“, kdy si děti mohli zasoutěžit v rychlosti, zručnosti a procvičit pamatováka. Společně jsme si to moc užili a odměnou jim byla radost ze hry, ale i malá sladkost. Všichni máme rádi pobyt venku na školním hřišti a zahradě, proto patří k našim každodenním aktivitám. Konečně napadl sníh na postavení sněhuláků, kteří dostali i svá jména Arnošt a Andrejka, jezdilo se na lopatách a na ledu se mohlo „bruslit“, to bylo radosti. A když se potřebujeme ohřát v naší družině, malujeme, píšeme domácí úkoly, tančíme, hrajeme Živé pexeso, Twister, Židličkovanou a deskové hry Ubongo, Veselý kurník a Uno. Děti leden zakončili pololetním vysvědčením a my se budeme společně těšit, co nás bude čekat v únoru.

Paní vychovatelky Jana a Blanka